Zegarki Tissot Tour De Pologne – Sklep

Tissot Tour De Pologne to bardzo ciekawe zegarki sportowe, wyprodukowane przez słynnego szwajcarskiego producenta. Posiadają bardzo czytelne wskazówki, a ponadto wyposażone są w ciekawe funkcje, takie jak stoper oraz tachometr (mechanizm do pomiaru prędkości). Jest to specjalna edycja przeznaczona dla kolarzy, nawiązująca do słynnego wyścigu Tour De Pologne. Czasomierze marki Tissot są wykonywane z wysokiej klasy materiałów, takich jak antyalergiczna stal czy szkło szafirowe. Modele tej serii wyposażono w precyzyjne mechanizmy kwarcowe.
Zegarki Tissot Tour De Pologne
obrazek prezentujacy

Sportowy styl zegarka Tissot Tour De Pologne, sklep

Sportowe zegarki znajdujące się w ofercie sklepu są doceniane za świetne, precyzyjne wykonanie. Cechują się podwyższoną szczelnością i odpornością na wilgoć i wodę, dlatego można z nimi spokojnie jeździć na rowerze bez obaw o uszkodzenie produktu. To szwajcarskie czasomierze, które nieprzypadkowo stały się popularne na całym świecie i stanowią symbol niezawodności i dokładności pracy. Warto jednak pamiętać, żeby kupować je w sprawdzonych sklepach, będących autoryzowanymi partnerami marki Tissot. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że otrzymasz oryginalny produkt.
Sprawdź sklep z zegarkami!
Zegarmistrz.com

Zegarki męskie Tissot Tour de Pologne – cena

Zegarki Tissot Tour de Pologne charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem. Wykonano je z bardzo dobrych materiałów i wyposażono w precyzyjne mechanizmy oraz dodatkowe funkcje. Biorąc to pod uwagę, ich cena jest bardzo atrakcyjna, a jej stosunek do jakości można określić jako doskonały. Kwota, za jaką kupić możemy czasomierz, jest związana bezpośrednio z kosztami produkcji i ceną poszczególnych podzespołów, takich jak nierysujące się szafirowe szkło czy guziki nawiązujące do manetki roweru szosowego.

Tissot Tour De Pologne Zegarki męskie – opinie klientów

Od dawna jeżdżę na rowerze i chciałem zaopatrzyć się w dobry zegarek, dlatego postanowiłem znów zaufać marce Tissot i był to świetny wybór. Czasomierz działa bardzo precyzyjnie i jest wstrząsoodporny, dlatego mogę z nim jeździć rowerem, polecam.


Kamil

Co prawda nie jestem wielkim miłośnikiem kolarstwa, jednak w Tissot Tour De Pologne najbardziej spodobał mi się wygląd. Czasomierz ma sportowy charakter, jednak cechuje się bardzo ładną kopertą i wyjątkowo czytelną tarczą, świetny zakup!


Jakub

Mój mąż od wielu lat uczestniczy w różnych wyścigach rowerowych i rajdach, dlatego na ostatnie urodziny kupiłam mu zegarek Tissot Tour De Pologne, który silnie nawiązuje do kolarstwa, a do tego ładnie wygląda i podobno bardzo dobrze się sprawdza :)


Monika

Od wielu lat kupuję zegarki Tissot i zawsze jestem zadowolony ze szwajcarskiej jakości :) Ostatnio w moje ręce (czy raczej na rękę) wpadł Tissot Tour De Pologne i jestem pod wrażeniem, ponieważ często uprawiam sport, a zegarek jest wodoodporny i wstrząsoodporny.


Mariusz

Szukałem nowoczesnego zegarka i tak trafiłem na Tissot Tour De Pologne. Był w promocji, dlatego go zamówiłem i nie żałuję ani złotówki, bo zegarek bardzo dobrze wygląda, wygodnie leży na dłoni, zrobiono go ze świetnych materiałów, a do tego jest odporny na wstrząsy.


Karol

Jestem miłośnikiem szwajcarskich zegarków i nie miałem jeszcze sportowego, dlatego kupiłem parę miesięcy temu Tissot Tour De Pologne. Zegarek bardzo precyzyjnie działa, wykonano go z dobrych materiałów i używam go podczas treningów (ma stoper i tachometr).


Marek